“کهکشان نیستی”به همت نشر فیض فرزان به عرصه‌ی چاپ رسیده است. این اثر که “داستانی براساس زندگی آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” به قلم “محمدهادی اصفهانی” است، شرح هشت دهه مجاهدت و بندگی این روحانی بزرگ را به زیبایی به تصویر کشیده است.
“محمد هادی اصفهانی” داستان زندگی “آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” را از زمانی که ایشان بیست و هفت ساله بودند، به رشته‌ی تحریر در می‌آورد و “کهکشان نیستی”، با سفر “آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” به نجف، آغاز می‌گیرد. سفری شگفت‌انگیز که شروع‌کننده‌ی همه چیز است و تا پایان عمر پرافتخار آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” ادامه می‌یابد.
“محمدهادی اصفهانی”، کتاب “کهکشان نیستی” را در 75 بخش تنظیم کرده است که هر بخش با یک آیه از کلام‌الله مجید آغاز می‌شود. اگرچه طرح داستان با تخیل نویسنده ساخته شده است، اما سعی شده است که سوابق و وقایع اصیل زندگی “آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” حفظ شود تا تصویری واقعی از حیات، دستاوردها و اصول مهم و اساسی شخصیتی او به مخاطب ارائه شود. در پایان کتاب بخش‌هایی با عنوان دستورات، سفارشات و منابع و اسناد وجود دارد که به خواننده این امکان را می‌دهد که در مورد “آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی (ره)” اطلاعات بیشتری کسب کند.
وجه تمایز و برتری این کتاب نسبت به دیگر آثار از این دست این است که در عین داستانی بودن و نثری روان، بسیار مستند است و این برتری نشان دهنده تلاش چشمگیر “محمدهادی اصفهانی”، برای توجه به اصل رویدادهای تاریخی است و در نهایت، اثری را که در اختیار خواننده قرار می‌گیرد، در جایگاه بالایی قرار می‌دهد. 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "مرکز رسانه شیرازه " است. بر اساس ماده بیست و سه قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده در سایت با مجوز از صاحب امتیاز اثر می‌باشد.‏