این مجموعه -که شامل پنج داستان مجزاست- پیش از این به صورت پنج کتاب مجزا در انتشارات طلایی به چاپ رسیده است. عنوان هریک از داستان‌های این مجموعه عبارت است از:
آقا قچ‌قچی، آقا لوف‌لوفی، آقا خاش‌خاشی، آقا چیک‌چیکی و آقا قاپ‌قاپی که به‌تازگی همه آن‌ها در یک مجموعه به چاپ رسیده است.

از جمله ویژگی‌های ارزنده‌ای که این مجموعه را برای مخاطبانش خواندنی کرده است، وجود شخصیت‌های شناخته‌شده و پرکار در زندگی است. زبان ساده و روان و داشتن مضامین اخلاقی و انسان‌دوستانه از دیگر ویژگی‌های این مجموعه است؛ مضامین ساده‌ای که به یک دوره و زمان خاص محدود نمی‌شوند و ریشه در فطرت انسان‌ها دارند و نویسنده با بیان داستانی، ذهن و روان مخاطبان را با آن‌ها غلغلک داده است.
استفاده از تصویرگران بنامی همچون پژمان رحیمی، عاطفه ملکی‌جو، طوبی علی‌نژاد و… باعث شده تا کلام در تلاقی با تصاویر و بازی رنگ‌ها به دل مخاطب بنشیند و هرچه بیشتر با کتاب دم‌خور شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "مرکز رسانه شیرازه " است. بر اساس ماده بیست و سه قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده در سایت با مجوز از صاحب امتیاز اثر می‌باشد.‏